Dlaczego my?

Idea projektu

Miarą sukcesu firmy jest jej rozwój oraz realizacja celów biznesowych. W rozwijających się organizacjach menadżerowie oraz pracownicy są zajęci realizacją codziennych zadań, gonią za kolejnym celem. Nie mają czasu na nic więcej. Taka sytuacja generuje dla spółki zagrożenia ze strony przestępczości ekonomicznej oraz nieprawidłowości wewnętrznych, będących wynikiem braku atencji, wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Konsekwencje dla firmy i jej menadżerów mogą być bardzo dotkliwe w aspekcie zawodowym, biznesowym, finansowym i wizerunkowym.

Wieloletnie doświadczenia pokazują, że najsłabszym ogniwem organizacji w kontekście bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. To jemy należy poświęcić najwięcej uwagi – nieustannie podnosić wiedzę i świadomość w obszarze bezpieczeństwa biznesu. Tylko wtedy pracownicy będą w stanie skutecznie identyfikować i przeciwdziałać zagrożeniom zewnętrznym oraz eliminować własne błędy i zaniedbania. Akademia Bezpieczeństwa Biznesu to unikalny projekt szkoleniowy do kadry menadżerskiej oraz pracowników firm. Siedzibą Akademii jest Trójca w Bieszczadach, legendarny ośrodek z czasów PRL o kryptonimie Strefa W2. Z dala o miejskiego zgiełku i zabiegania organizujemy dedykowane warsztaty szkoleniowe z bezpieczeństwa biznesu połączone z zajęciami praktycznymi przygotowanymi przez byłych oficerów formacji specjalnych. Celem projektu jest przygotowanie uczestników na wszelkie wyzwania związane z bezpieczeństwem, z którymi członkowie Zarządów, menadżerowie i pracownicy mogą się spotkać o obecnej rzeczywistości biznesowej oraz życiu prywatnym. Gwarantujemy, że będzie efektywnie, interesująco i dynamicznie.

Napisz do nas

Partnerzy

Volfcamp

VolfCamp to pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowo- kondycyjny, specjalizujący się w szkoleniach S.E.R.E (Survival, Evasion, Resistance, Escape), obozach szkoleniowo-kondycyjnych, organizowanych dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz dla VIP. Kadrę instruktorską VolfCamp stanowią byli oficerowie i operatorzy formacji specjalnych, doświadczeni instruktorzy survivalu, instruktorzy sztuk walki, a także ratownicy medyczni, górscy, profesjonalni instruktorzy przetrwania oraz cały szereg wysokiej klasy ekspertów wybranych specjalności.

Ośrodek VolfCamp położony jest na południowych stokach Góry Jaworów w miejscowości Trójca w Bieszczadach.

Więcej: www.VolfCamp.pl

Kontakt

Ośrodek szkoleniowy VolfCamp

Trójca 1, 38-700 Ustrzyki Dolne