Obiekty

Trójca

Ośrodek VolfCamp położony jest na południowych stokach Góry Jaworów w miejscowości Trójca w Bieszczadach. Trójca to 4 okazałe wille zbudowane przez najlepszych cieśli z Podhala na polecenie Urzędu Rady Ministrów. Ośrodek w latach 70. ubiegłego stulecia, wchodził w skład tajnego kompleksu, określanego kryptonimem STREFA W2. Tu wypoczywali i organizowali swoje słynne polowania Piotr Jaroszewicz, Edward Gierek oraz ich  goście, między innymi prezydent Francji ValeryGiscard d'Estaigne, prezydent Jugosławii Josip Broz-Tito, czy przywódca NRD Erich Honecker. Pozostałości z tych polowań możemy podziwiać na ścianach każdej z willi,  w postaci okazałych poroży, skór dzików, czy głów wilków.

Okolice Trójcy, Kwaszeniny i Arłamowa słyną z tego, że od  wielu lat swoje szkolenia odbywają tutaj najlepsze polskie i zagraniczne jednostki specjalne, takie jak GROM czy jednostka SAS. Dziś historia zatacza koło. Kadrę instruktorską Volf Camp stanowią byli oficerowie formacji specjalnych oraz operatorzy GROM, doświadczeni instruktorzy survivalu, instruktorzy sztuk walki, a także ratownicy medyczni, górscy. Instruktorzy Volfcamp reprezentują najwyższy poziom wyszkolenia. Swoje doświadczenie budowali poprzez realizację trudnych zadań w trakcie swojej służby w kraju oraz podczas misji międzynarodowych.

Ośrodek działa w ścisłej kooperacji z kompleksem sportowo-wypoczynkowym Hotel Arłamów, a co za tym idzie w ofercie znajduje się dostęp do pełnej infrastruktury sportowej, rekreacyjnej, Spa i Wellness oraz strzelnica.

Ośrodek Trójca posiada 100  miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach 1 i 2-osobowych. Każdy pokój w Trójcy wyposażony jest w łazienkę (prysznic lub wanna), LCD, TVSat, telefon oraz Wi-Fi. W każdej z  willi znajduje się przestronny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, sauna oraz jacuzzi. Na terenie ośrodka znajdują się również dwie chaty grillowe oraz sala biesiadna.

Arłamów

Hotel **** Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażony ponadto w nowoczesną i na najwyższym poziomie strefę SPA i VIP SPA. Hotel posiada 213 pokoi, w tym 197 pokoi 2 osobowych oraz 16 luksusowych apartamentów, w tym 2 apartamenty prezydenckie: jedno oraz dwu poziomowy. Oba apartamenty prezydenckie wyposażone zostały w prywatne windy, które dowożą Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju. Absolutnie z każdego pokoju hotelu roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego, co czyni z tego obiektu wyjątkowy hotel.

Do dyspozycji kursantów jest także Centrum Spa & Wellness, ekskluzywny kompleks basenów, jak również sauny, łaźnie parowe oraz wanny z hydromasażem. Na terenie hotelu w dolinie Jamna znajduje się pole golfowe Arłamów Golf Club. Hotel oferuje swoim gościom możliwość skorzystania z centrum sportowego oraz ośrodka jeździeckiego.

Kontakt

Ośrodek szkoleniowy VolfCamp

Trójca 1, 38-700 Ustrzyki Dolne